Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie Paul Brannigan

ISBN:

Published:

Paperback

416 pages


Description

Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie  by  Paul Brannigan

Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie by Paul Brannigan
| Paperback | PDF, EPUB, FB2, DjVu, AUDIO, mp3, ZIP | 416 pages | ISBN: | 3.48 Mb

Perkusista, gitarzysta i wokalista. Samouk. Kompozytor.Grał w Scream i Nirvanie. Założył Foo Fighters. Bębnił dla Iggyego Popa, Paula McCartneya, The Prodigy, Tenacious D i wielu innych.Dave Grohl – muzyczny geniusz rocka.Oto moje (po)wołanie jestMorePerkusista, gitarzysta i wokalista.

Samouk. Kompozytor.Grał w Scream i Nirvanie. Założył Foo Fighters. Bębnił dla Iggyego Popa, Paula McCartneya, The Prodigy, Tenacious D i wielu innych.Dave Grohl – muzyczny geniusz rocka.Oto moje (po)wołanie jest porywającą opowieścią, której bohaterami są Nirvana, Foo Fighters, Queens of the Stone Age i Them Crooked Vultures.

Łączy je postać Davea Grohla.Bazując na ekskluzywnych wywiadach z muzykiem, rozmowach z takimi osobistościami, jak Josh Homme (frontman Queens of the Stone Age), Ian MacKaye (legenda podziemnej sceny D.C.) czy Butch Vig (producent albumu Nevermind Nirvany) oraz na materiałach sięgających dziesięć lat wstecz, Brannigan napisał pierwszą dogłębną i rzetelną biografię Davea Grohla.Będziecie mieli okazję przeczytać szczere wyznanie na temat Kurta Cobaina oraz poznać kulisy zatargu, który nieomal doprowadził do rozpadu Nirvany. Dave Grohl opowie o wrogości zagrażającej Foo Fighters w osiągnięciu globalnego sukcesu, a także o mrocznych czasach, które mogły sprawić, że jego kariera zakończyłaby się nagle i bez ostrzeżenia.Dave Grohl dał się poznać jako jeden z najbardziej charakterystycznych i szanowanych muzyków przełomu XX i XXI wieku.

Jest ostatnim prawdziwym bohaterem, który wyrwał się z amerykańskiego podziemia. Oto moje (po)wołanie wspaniale podsumowuje jego niesamowitą rockandrollową podróż.Enter the sum

Related Archive BooksRelated Books


Comments

Comments for "Dave Grohl. Oto moje (po)wołanie":


zibase-club.com

©2013-2015 | DMCA | Contact us